SUBCONTRACTING 2017

SUBCONTRACTING 2017 to ciekawe wydarzenie. W dniach 6-9 czerwca w ramach Międzynarodowych Tarów Poznańskich odbywały się  Targi Kooperacji Przemysłowej- Subcontracting. Jest to wyjątkowe w Polsce wydarzenie dla przemysłu.  Na targach Subcontracting prezentują się zakłady  posiadające wolne moce produkcyjne, dysponujące odpowiednimi technologiami i ukierunkowane zarówno na krajową, jak i międzynarodową współpracę z producentami końcowymi i dostawcami systemowymi. W ofercie wystawców przeważają usługi z zakresu wysokiej jakości obróbki detali i komponentów z metali.

W trakcie targów organizowane były spotkania SUBCONTRACTING ITM MEETINGS, podczas których  nawiązywane były kontakty kupiec-oferent. Odbywały się one 6 i 7 czerwca (II i III dzień Targów)i trwały po 30 min.

Klaster Obróbki Metalu był w tym roku partnerem merytorycznym Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. Z tej okazji przygotowany został speaker’s corner poświęcony działaniom i procesom związanym z konsolidacją i wzrostem konkurencyjności polskiej branży podwykonawstwa i kooperacji.

Targi Subcontracting przyciągają liderów branży, wydarzenie z roku na rok rośnie w siłę i jest coraz bardziej znaczącą marką wśród przedsięwzięć targowych.

Dowiedz się więcej z naszych aktualności!

SUBCONTRACTING 2017
Miles Boykin Jersey